Про нас

Про нас

Всім привіт👋 Мене звати Віталій і я практикуючий Автоскаут! А ще я керівник компанії «Автоскаут» –  цілеспрямованої та успішної команди, яка прагне ощасливити кожного клієнта та допомогти в пошуку та підборі ПРАВИЛЬНОГО, ЧЕСНОГО автомобіля.

AUTOSCOUT – назва компанії найкраще відображає нашу роботу: ми займається пошуком і підбором ЯКІСНИХ автомобілів під замовлення!☝️ В різних умовах: в дощ і холод, в спеку і мороз, вдень і вночі ми оглядаємо десятки автомобілів, щоб вибрати той самий НАЙКРАЩИЙ для наших клієнтів!

Зі мною в команді працюють такі ж автолюбителі та професійні водії, а саме головне – прості, чесні і працьовиті хлопці! (Обов’язково вас з ними познайомлю ближче!) Та одна дівчина! Моя дружина Ірина – наш ідейний натхненник, яка як і я горить спільною справою! Це запеклий адвокат наших клієнтів – саме через її контроль якості проходить кожне замовлення!

Разом з командою вже більше 10 років займаємось автомобілями! І дуже гордимося результатами нашої роботи! А це більше 3000 вдало виконаних замовлень! Це сотні відгуків задоволених клієнтів: #відгуки_про_AS! На сьогоднішній день 70% замовників приходять до нас по рекомендаціях попередніх клієнтів!

Тому ми з командою з радістю допоможемо підібрати Ваше наступне авто!

У нас є своя філософія і принципи, яких ми чітко дотримуємось!

Наша спільна мета: ЯКІСНЕ АВТО КОЖНОМУ!

Принципи АВТОСКАУТІВ:

НЕ ВПАРЮВАТИ! Працюємо чесно!

Ми не вводимо в оману і не маніпулюємо нашими клієнтами. Підбираємо тільки якісні та чесні автомобілі!

НЕ займаємось пригоном автомобілів повітрям, без розмитнення, за три копійки і іншими «сірими» схемами!

Ми категорично проти чорних методів в автомобільному бізнесі!

Привозимо автомобілі ТІЛЬКИ з рідними пробігами!

Виступаємо категорично проти скручування пробігів! Перевіряємо пробіг в 4 етапи!

Беремось ТІЛЬКИ за те, що реально можемо виконати!

Нам не потрібні завдатки, нам потрібен результат!

НЕ називаємо цін зі стелі!

Не відповідаємо ТАК/НІ/СКІЛЬКИ поки не дізнаємось деталей завдання!

Працюємо максимально прозоро з огляду на те як краще і вигідніше клієнтам!

На кожному етапі роботи погоджуємо кожен крок з клієнтами, наперед прораховуємо всі витрати. Замовник завжди в курсі всього процесу та бачить на що і скільки витрачається коштів.

Показуємо реальний стан авто на продаж без прикрас ще до приїзду клієнтів до нас!

Тут не потрібні сюрпризи. Згодні?

НЕ обговорюємо і НЕ критикуємо роботу/поведінку/бажання клієнтів!

Бажання клієнта – закон!

Разом з тим клієнт НЕ завжди правий!

Працюємо ТІЛЬКИ з тими клієнтами, які як і ми, сповідують принципи взаємоповаги, чесності, людяності. Ми з клієнтами одна команда, яка працює на спільний результат!

Працюємо ТІЛЬКИ по завдатку!

Безкоштовно підбираємо та прораховуємо варіанти автомобілів під ваші критерії і бюджет. Якщо побажання не реальні – даємо час одне одному. Якщо завдання реально виконати – далі робота тільки по завдатку!

Ми хочемо, щоб в Україні діяв цивілізований авторинок!

А також своїм прикладом показуємо що це можливо!

Для зручності клієнтів маємо різні формати роботи: «Авто під ключ» при покупці з живих оглядів і аукціонів, подорож  з нами «За руку по авто», «Дистанційний супровід покупки авто», «Підбір в Україні» або «Підбір в будь-яку країну Європи». Також окремо надаємо послуги доставки, розмитнення, обліку! А якщо не хочете чекати – завжди є перевірені, достойні автомобілі в наявності!

Кожен може вибрати те, що йому зручніше!

За багато років роботи бачили різні машини: і утопленики, і перевертиші, і машини-конструктори, складені з багатьох частин… Тому все це ми можемо легко виявити! Маємо прилади для комп’ютерної діагностики🔎💻, професійні товщиноміри📟 та інші цікаві іграшки🚘. На нашій сторінці в Інстаграм @autoscout_vitalii показуємо весь процес із середини без зайвих прикрас і понтів! Ви можете детально ознайомитись із результатами нашої роботи, переглянути відгуки реальних клієнтів.  А також там ми розкажемо вам про нюанси покупки б/у автомобілів! Приєднуйтесь! Welcome! ➡️➡️ @autoscout_vitalii

Наші переваги

Більше 10 років досвіду в автомобільному бізнесі

За багато років роботи  бачили ВСЕ! Знаємо всі нюанси від А до Я! Пройшли вогонь і мідні труби, а ще сотні різних ситуацій, з яких успішно знайшли вихід!

Довели, що ми привозимо ТІЛЬКИ  перевірені, якісні автомобілі під замовлення та на продаж. Виключно з рідними пробігами! Показуємо наперед максимально правдиво та повно всю інформацію по автомобілях. За цей період перевірили та привезли понад 3000 чесних автомобілів з різних країн світу.

99,9% задоволених клієнтів! Більше 1000 реальних відео-відгуків про нашу роботу!

За довгий період чесної роботи на ринку зібрали більше тисячі позитивних відгуків та рекомендацій. Наші клієнти самі хочуть залишити відгук про виконану роботу.

Ми працюємо на задоволеного клієнта. Для цього зробимо ВСЕ!

 7 з 10 нових клієнтів приходить до нас по рекомендації

Кожну рекомендацію відпрацьовуємо та оправдовуємо на 100%. Тому за нашу рекомендацію не буде соромно!

Детальна перевірка кожного автомобіля

Перед купівлею авто беремо історію технічного обслуговування на офіційному сервісі та історію страхових випадків. Перевіряємо інформацію на усіх можливих online-сервісах. Кожне куплене нами авто ми обов’язково перевіряємо вживу на наявність дефектів технічної та лакофарбової частин, робимо комп’ютерну діагностику електронних систем і т.д.

Сервіс! Надаємо послуги «Під ключ»

Ведемо кожен автомобіль з моменту пошуку і підбору до постановки на облік в Сервісному центрі  МВС. При потребі робимо ремонт, підбір запчастин, технічне обслуговування, хімчистку, тонування та взагалі будь-які роботи за вашими побажаннями. Хочемо, щоб ви отримали свій новий автомобіль повністю готовий до щасливого користування!

Купуємо авто де вигідно ВАМ!

Ми не зациклені на якійсь одній країні чи на одному сайті чи аукціоні для купівлі авто, а купуємо автомобіль там де вигідніше Вам! Ми підбираємо автомобілі майже по всій Європі на аукціонах та купуємо з живих оглядів в Німеччині, Швеції, Нідерландах. В цих країнах живуть постійно наші експерти-підборщики, які можуть оперативно виїхати на огляд. Адже хороші, вигідні автомобілі розлітаються як гарячі пиріжки)

Повна прозорість роботи

Відкрито показуємо всю нашу роботу в соцмережі Instagram. Кожен може прослідкувати шлях автомобіля від моменту покупки до передачі клієнту. Чесно називаємо всі ціни покупки та повні ціни з УСІМА витратами на виході для клієнта.

Ніяких прихованих платежів

З першого дня роботи з нами ви будете мати повну інформацію щодо ВСІХ оплат. Перед купівлею прораховуємо кінцеву вартість автомобіля з урахуванням повністю всіх витрат до постановки на перший облік.

Швидка доставка

Оскільки маємо свої автовози, доставляємо ваші нові авто в максимально короткі терміни.

Відповідальна команда, яка працює на максимальний результат для клієнта

Наша команда з радістю проконсультує та відповість на усі запитання в будь-який момент. Ми з вами на зв’язку 24/7. Пошук та підбір кожного автомобіля здійснюється за принципом “підберемо як для себе”. 


Контакти

Чекаємо на Вас за адресою:

м.Луцьк, вул. Дубнівська 16

e-mail: auto-scout@ukr.net

Віталій

Віталій

+38 097 852 8558

Ірина

Ірина

+38 098 678 7363

Анатолій

+38 068 360 9101

Павло

+38 068 797 9212