Підбір авто в будь-яку країну Європи

Підбір авто в будь-яку країну Європи

Послуга “Підбір авто в будь-яку країну Європи” найкраще підійде тому, хто цінує свій час, любить якість у всьому та хоче на 100% перевірене авто, підібране точно під власні побажання і бюджет!

Ми організуємо весь процес “під ключ”!

Тобто від моменту пошуку і підбору, за необхідністю доставки. Ви отримаєте автомобіль повністю готовий до щасливого користування!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ПОКУПКИ АВТО

1

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ПІДБІР АВТОПідбираємо авто під Ваші критерії або пропонуємо варіанти під Ваш бюджет. Пропонуємо оптимальні пропозиції, як ті, що можемо перевірити вживу, так із аукціонів. Шукаємо до тих пір, поки вони не будуть відповідати Вашим побажанням!

ПЕРЕВІРКА АВТОМОБІЛЯПеред виїздом кожне авто детально перевіряємо в кілька етапів: оцінюємо історію сервісного обслуговування від офіційного дилера, по базах перевіряємо історію страхових випадків. При позитивному результаті організовуємо детальний огляд вживу.

2
3

ЖИВИЙ ОГЛЯД АВТОПід час комплексної перевірки оцінюємо загальний стан авто, технічну частину, здійснюємо комп’ютерну діагностику всіх систем, в тому числі перевіряємо реальний пробіг автомобіля, а також проводимо тест-драйв. Ви отримаєте на 100% перевірений автомобіль!

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА АВТОМаксимально торгуємось. Весь торг на користь клієнта!
Можлива різна форма оплати, підлаштовуємо процес вигідніше клієнтам!
Маємо власні автовози, тому доставляємо Ваше авто в максимально короткі терміни!

4

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСЛУГУ

За бажанням Ви можете брати участь у всьому процесі. Ми разом можемо підбирати варіанти автомобілів для огляду, надаємо свої рекомендації на що краще звернути увагу. За десяток років роботи вже знаємо по досвіду як відрізнити фейкові оголошення від реальних та які дилери працюють чесно, а які є недобросовісними і т.д.

Більшість автомобілів в Німеччині купуємо з сайту https://www.mobile.de , тут найкращий захист від шахраїв (хоч вони теж трапляються). Рідше купуємо з https://www.autoscout24.de якраз по причині частого шахрайства. Бюджетні автомобілі можна купити від власників на сайті https://www.ebay-kleinanzeigen.de/

В Німеччині наші експерти-підборщики живуть в місті Ханау (біля Франкфурта-на-Майні), м. Вольсбург, м. Дюрен, м. Ульм, м. Мюнхен, м. Гамбург, м. Дюсельдорф, м. Лар, м. Ерфурт. А також ми двома екіпажами кожного тижня їздимо з України в Німеччину на огляди авто. В цілях економії коштів клієнтів стараємось охопити ті частини країни, куди далеко їхати нашим підборщикам.

В Нідерландах наші підборщики живуть в місті Апельдорн та Роттердам. Також завжди можемо відправити людину на огляд, якщо натрапимо на дуууже цікавий варіант! В Нідерландах шукаємо цікаві автомобілі на сайті-агрегаторі https://www.gaspedaal.nl

В Швеції наші підборщики живуть в м. Гетеборг та м. Стокгольм. Це друге за величиною місто Швеції, тут продається найбільша кількість авто. В Стокгольм теж часто їздимо. Самий популярний автомобільний сайт Швеції https://www.blocket.se

На кожному етапі роботи інформуємо вас, погоджуємо кожен крок. А також наперед прораховуємо всі витрати. Замовник завжди в курсі всього процесу та бачить на що і скільки витрачається коштів. Працюємо прозоро, з огляду на те як краще і вигідніше клієнту. Тому, багато років маємо чудових клієнтів, які звертаються по рекомендаціях попередніх замовників!

ЩО ВХОДИТЬ

Консультація та допомога у виборі авто

Разом з вами визначимось які моделі авто, яких років найкраще підійдуть вам по всіх бажаних параметрах та наявному бюджету.

Пошук в Європі автомобіля, який відповідає вимогам клієнта

Підбираємо варіанти автомобілів на європейських сайтах, які можна оглянути вживу. А також, як альтернативу можемо паралельно підбирати і пропонувати реальні варіанти авто на закритих європейських лізингових аукціонах. Оцінюємо яке авто і де буде вигідніше купити.

Комунікація з продавцями

Цікаві варіанти автомобілів продзвонюємо, уточнюємо всі деталі по автомобілю щодо комплектації, стану, процедури купівлі-продажу, домовляємось про дату і час огляду, резервуємо авто і т.д.

Комунікація з продавцями

Цікаві варіанти автомобілів продзвонюємо, уточнюємо всі деталі по автомобілю щодо комплектації, стану, процедури купівлі-продажу, домовляємось про дату і час огляду, резервуємо авто і т.д.

Перевірка сервісної і страхової історії автомобіля з ЄС

На кожне авто, яке плануємо оглядати чи грати на аукціонах беремо виписку з історії обслуговування від офіційного дилера та звіт по страхових випадках. На основі обох звітів робимо попередні висновки про стан авто, оцінюємо чи варто їхати на живих огляд чи грати на аукціоні. Такі перевірки часто економлять кошти нашим клієнтам.

Живий огляд та перевірка автомобіля нашим експертом-підборщиком

Під час комплексної перевірки оцінюємо загальний косметичний стан кузова та салону, перевіряємо технічний стан авто. Вимірюємо товщину лакофарбового покриття, перевіряємо кузов на предмет підфарбувань, відсутності ДТП. Здійснюємо комп’ютерну діагностику всіх систем, в тому числі перевіряємо реальний пробіг автомобіля. Під час тест-драйву перевіряємо стан ходової частини, роботу мотору та коробки передач.

Максимально торгуємось з продавцями

Весь торг на користь клієнта!!! Деколи приходиться застосовувати напрацьовані роками схеми).

Організовуємо купівлю автомобіля в Європі (у т.ч. якщо потрібно – через європейського посередника)

Є різні варіанти оплати авто (готівка, безготівковий розрахунок з України чи Європи). Все обговорюємо індивідуально та робимо так, як зручніше і вигідніше клієнтам!

Організація доставки автомобіля по Європі.

Оформлюємо всі документи на дорогу. Здійснюємо доставку авто від дилера під Ваш будинок.

Передача готового автомобіля задоволеному клієнту!

Наша основна мета – задоволений замовник! Стараємось максимально якісно працювати на кожному етапі, щоб в результаті досягти цієї мети!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС?

 1. Ви телефонуєте до нас або заповнюєте форму для підбору авто ЗАМОВИТИ АВТО , де вказуєте бажані параметри автомобіля. Ми вам перетелефонуємо, обговоримо з вами для чого потрібне авто, чого хотілося б по комплектації та пробігу, визначимось із можливими марками та моделями та зорієнтуємо вас по потрібному бюджету.
 2. Якщо за результатами консультації ваші побажання та бюджет співпадають – приступаємо до роботи. Комунікацію ведемо в групі Viber, куди прописуємо всю інформацію. Туди скидаємо варіанти автомобілів, які ми пропонуємо для огляду чи гри на аукціонах. Також згодом всі фото- та відео- матеріали з огляду. В групі працює ваш особистий менеджер, який повністю веде замовлення аж до передачі готового авто, Віталій Автоскаут, який конролює процес та оцінює варіанти авто. Перед кожним живим оглядом підключаємо експертів-підборщиків та згодом інших відповідальних людей на різних етапах роботи.
 3. На початку співпраці ми можемо підібрати для вас варіанти автомобілів БЕЗКОШТОВНО, щоб показати на прикладах яке саме авто можливо привезти під ваш бюджет.
 4. Якщо переходимо до повноцінної, серйозної роботи – оформлюємо договір та беремо завдаток за автомобіль в розмірі 1000 євро. Кошти можете привезти готівкою в наш офіс в м. Луцьк, вул. Дубнівська 16, або скинути в гривні на наш рахунок по комерційному курсу купівлі євро, а також перевести на європейський євровий рахунок. В договорі прописуємо всі етапи роботи та характеристики і бюджет бажаного автомобіля. Договір можна оформити в нас в офісі або дистанційно (відправляємо підписані, пропечатані договори новою поштою або підписуємо через електронний сервіс).

Завдаток обов’язковий! Чому? Якщо з’являється цікавий варіант автомобіля, деколи приходиться діяти дуже оперативно і швидко їхати на огляд. Класні автомобілі в Європі розлітаються як гарячі пиріжки! Виїзд на огляд – це вже витрати. Плюс якщо авто підходить – дилеру потрібно залишити завдаток, а зазвичай він складає якраз 1000 євро….

 1. Ви теж можете брати участь в пошуку та підборі свого майбутнього авто та моніторити цікаві Вам варіанти на загальнодоступних європейських сайтах. Додатково ми завжди як альтернативу пропонуємо вам варіанти автомобілів з закритих лізингових аукціонів по всій Європі!
 2. По найцікавішим варіантам автомобілів обдзвонюємо продавців. Перш за все уточнюємо чи авто є ще в наявності та в якому воно стані. Намагаємось максимум інформації по стану випитати під час дзвінка, щоб зрозуміти чи взагалі варто їхати на огляд. Більшість продавців кажуть, що авто супер, приїзджайте, але ще відсотків 20 є більш порядних, які розказують всі нюанси. Уточнюємо наявність всіх документів, необхідних для продажу авто і т.д. Обов’язково просимо техпаспорт або хоча б VIN код автомобіля. За ним пробиваємо історію авто по базах.
 3. За бажанням клієнта можемо перевірити автомобіль по двох базах. Перше – по сервісній історії від офіційного дилера. Як обслуговувалось, з якими інтервалами і на якому пробізі, чи були ремонти, які і на яку суму. (Ціна звіту 10 євро) Друге – по історії страхових випадків чи потрапляло авто в ДТП, скільки мало власників і т.д. Адже не завжди ремонти здійснюються на офіційному сервісі… За результатами оцінюємо стан і приймаємо рішення чи варто затрачати час і кошти на живий огляд. (Ціна звіту 10 євро)
 4. Якщо по результатах перевірок та переговорів з дилером все ОК, то відправляємо нашого експерта-підборщика на огляд авто. Ви отримуєте звіт з комплексного огляду у форматі фото та відео з поясненнями. Разом з вами оцінюємо стан та приймаємо рішення щодо купівлі авто.
 5. Максимально торгуємось! Щоб виключити корупційну складову, на відміну від багатьох колег, у нас весь торг НА КОРИСТЬ КЛІЄНТА!
 6. Якщо Ви погоджуєте покупку ми оформлюємо завдаток дилеру за автомобіль, займаємось оформленням всіх документів, домовляємось про спосіб оплати, про нюанси і терміни забору автомобіля і т.д.
 7. Оплата за автомобіль можлива готівкою в Європі або перерахунок коштів на рахунок дилера. До війни працювали таким чином: дилер виставляв рахунок на ім’я майбутнього власника, ми відправляли рахунок клієнту, клієнт йшов в банк та перераховував кошти напряму на рахунок дилера в Європі за допомогою SWIFT-переказу… На даний час SWIFT-перекази з України не можливі, заблоковані з першого дня війни. Тому зараз допомогаємо вам з оплатами, організовуємо весь процес. Викуп авто проводиться в ЄВРО та складається із ВАРТОСТІ авто + 1 % від суми платежу при оплаті готівкою. Якщо дилер не працює з готівкою можливий викуп безготівковим платежем через юридичну особу в Європі (комісія за безготівкову оплату прораховується індивідуально, оскільки залежить від умов роботи дилера та вартості автомобіля).
 8. Після підтвердження дилером зарахування коштів ми займаємося доставкою автомобіля під Ваш будинок або ж Ви можете самостійно забрати Вашу автівку від дилера. Вартість доставки залежить від місцезнаходження і розмірів автомобіля. Прораховуємо наперед. Тривалість доставки – 7-14 днів після оплати.
 9. Передаємо вам автомобіль з пакетом всіх необхідних документів для першого обліку!

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ ТА ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

 1. Перші витрати, які з’являться в процесі роботи з нами – завдаток. Завдаток складає 1000 євро. Перерахувати його можна на наш рахунок або передати готівкою на офісі (м. Луцьк, вул. Дубнівська, 16).

Зверніть увагу! Починаємо працювати з Вами без завдатку! Безкоштовно!

Надаємо консультацію, допомагаємо визначитись з вибором марки, моделі, надаємо свої рекомендації, підбираємо реальні варіанти автомобілів, які підійдуть під ваші побажання і бюджет. Тобто ми зацікавлені в тому, щоб брати завдаток тільки в тих клієнтів, яким ми точно зможемо підібрати і привезти потрібне авто!

Нам не цікавий завдаток сам по собі! Нам цікаво якісно надати вам послугу та отримати класні відгуки і ваші рекомендації наступним клієнтам!

Тому! На будь-якому етапі роботи ми можемо повернути завдаток! Завдаток повертаємо за мінусом 10%, якщо ще не було здійснено оглядів автомобілів. Якщо були живі огляди завдаток повертаємо за мінусом 15% і витрат на огляд (про суму цих витрат повідомляємо вам наперед перед кожним оглядом). Звісно, якщо ми вже завдаткували ваше авто в Європі – завдаток не повертається!

 1. Вартість послуги “Підбір авто в будь-яку країну Європи” залежить від вартості вашого автомобіля в Європі – 500 €

  Зверніть увагу! В ціну послуг не включені огляди автомобіля! Якщо автомобіль з огляду НЕ купується, то ми беремо додаткову оплату на витрати (дорога, харчування, послуги підборщика). Про суму таких витрат, в разі якщо огляд виявиться невдалим, повідомляємо вам перед кожним оглядом наперед! В середньому це 50-100 євро, залежить від відстані авто до підборщиків. Якщо авто купується з першого огляду – всі витрати вже включені в послуги!

 1. По більшості авто беремо два види звітів: по сервісній та страховій історії. Вартість 10 євро + 10 євро за одне авто. Від цих звітів можна відмовитись, але часто вони допомагають відсіяти погані варіанти та зекономити кошти на живі огляди.
 2. Викуп авто проводиться в ЄВРО та складається із ВАРТОСТІ авто + 1 % від суми платежу при оплаті дилеру готівкою (оплачується доставка готівки в Європу). Якщо дилер не працює з готівкою можливий викуп безготівковим платежем через юридичну особу в Європі (комісія за безготівкову оплату прораховується індивідуально, оскільки залежить від умов роботи дилера та вартості автомобіля). Дані витрати присутні через неможливість під час війни відправити з України SWIFT-платіж. Якщо ви маєте можливість оплатити авто самостійно, цих витрат не буде.
 3. Вартість доставки залежить від місцезнаходження, розмірів і ваги автомобіля. Прораховуємо наперед кожного разу на кожне конкретне авто.

В процесі роботи ви оплачуєте завдаток та повну вартість автомобіля в Європі. Інші витрати ми закладаємо замість вас. Розраховуємось повністю при передачі авто замовнику за мінусом завдатку та вартості авто.

Залишились запитання

Контакти

Чекаємо на Вас за адресою:

м.Луцьк, вул. Дубнівська 16

e-mail: auto-scout@ukr.net

Віталій

+38 097 852 8558

Ірина

+38 098 678 7363

Анатолій

+38 068 360 9101

Павло

+38 068 797 9212