Інформація
Ух і запальничка приїхала до нас з Німеччини!
На 3.0 дизелі, друзі) Це дуже драйвовий та комфортний автомобіль при приємній витраті палива! Що ще може бути кращим?)
А ще й має: рідкісний темно-коричневий шкіряний салон, спортивний пакет S-line, круті диски Audi Sport, майже максимальну комплектацію і найважливіше - ПНЕВМО-підвіску!
Ніяких підфарбувань, ДТП чи пошкоджень! Це ціла, без ремонтів автівка, що має просто ПРЕКРАСНИЙ СТАН!
У комплекті: 2 ключі, сітки в багажник та рейлінги.